Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Studenci w Zootechnice i Akwakulturze – wyzwania i badania”, 11 maja 2022 r. – on-line

17 marca 2022 @ 08:00 - 17:00

Instytut Nauk o Zwierzętach, Polskie Towarzystwo Zootechniczne oraz Koło Naukowe Hodowców Zwierząt Gospodarskich zaprasza studentów do udziału w

I  Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Studenci w Zootechnice i Akwakulturze – wyzwania i badania”

która odbędzie się dnia 11 maja 2022 r i jest inicjatywą mającą na celu stworzenie płaszczyzny pozwalającej na wymianę wiedzy i doświadczeń studentów kierunków studiów pokrewnych z zootechniką i akwakulturą.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z realnym zagrożeniem zarażenia wirusem COVID-19, Komitet Organizacyjny Konferencji podjął decyzję o organizacji wydarzenia w formie on-line za pośrednictwem platformy MS Teams.

Konferencja ma charakter tematyczny, a ze względów porządkowych, podczas rejestracji Uczestnik wybiera jedną z sesji, do której kwalifikuje tematykę swojej pracy:
1) Jakość produktów odzwierzęcych;
2) Dobrostan i zdrowie zwierząt;
3) Żywienie zwierząt;
4) Ekonomika i zarządzanie produkcją zwierzęcą;
5) Fizjologiczne i biologiczne uwarunkowania produkcji zwierzęcej

W ramach Konferencji przewidziana jest prezentacja prac w formie elektronicznej.
Uczestnicy, którzy zgłoszą swój udział w Konferencji będą zobligowani do wcześniejszego przesłania abstraktów w języku angielskim, które zostaną opublikowane do dnia 15.05.2022 r. w postaci elektronicznej Książki Abstraktów.

Konferencja odbywać się będzie w godzinach 09:00-16:30.

Terminy obligatoryjne:
1. Rejestracja do 1 kwietnia 2022 r.
2. Nadsyłanie abstraktów do 15.04.2022 r.

Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem chęci uczestnictwa w Konferencji oraz akceptacją Regulaminu Konferencji. Istnieje możliwość wyłącznie czynnego uczestnictwa w Konferencji.

Komunikat

Masz pytania? Chętnie odpowiemy: asaa@sggw.edu.pl

Szczegóły

Data:
17 marca 2022
Godzina:
08:00 - 17:00