• To event minęło.

II edycja Międzynarodowej Konferencji dotyczącej Szkolenia Zwierząt – Animal Training Methods 2018

16 listopada 2018 - 18 listopada 2018

W imieniu organizatorów: Etologicznego Centrum Szkoleniowo Doradczego – Ethoplanet, Polskiego Towarzystwa Etologicznego oraz Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszamy na II edycję Międzynarodowej Konferencji dotyczącej Szkolenia Zwierząt – Animal Training Methods 2018, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2018, w Warszawie (aula 9b, Wydział Biologii UW, ul.Miecznikowa 1).

Celem Konferencji jest przedstawienie biologicznych podstaw i mechanizmów treningu zwierząt towarzyszących, gospodarskich i dzikich. Naszą misją jest obalenie mitów wciąż przewijających się w wielu publikacjach oraz zaprezentowanie podstawowych metod i technik szkolenia, które są uniwersalne dla wielu gatunków.Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikat uczestnictwa posiadający 25 punktów edukacyjnych przyznanych przez Krajową Radę Lekarsko – Weterynaryjną.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, prelegentów, dodatkowych atrakcji, rejestracji uczestnictwa i posterów znajdą się na stronie wydarzenia: www.atm2018.eu.

Start:
16 listopada 2018