18wrzCały dzień20VII. International Congress on Domestic Animal Breeding Genetics and Husbandry - ICABGEH-23

Szczegóły

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowy kongresie naukowym (VII. International Congress on Domestic Animal Breeding Genetics and Husbandry – ICABGEH-23), który odbędzie się w dniach 18-20 września w Krakowie. Organizatorami wydarzenia są Politechnika Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz Samsun Ondokuz Mayıs Üniversites (Turcja). Kongres odbędzie się w formule hybrydowej. Jego tematyka będzie dotyczyła hodowli, genetyki i żywienia zwierząt gospodarskich, akwakultury, pszczelarstwa, ale również weterynarii.

Patronat nad kongresem naukowym sprawuje Polskie Towarzystwo Zootechniczne!

Więcej na temat Kongresu na stronie: www.icabgeh.com.

wrzesień 18 (Poniedziałek) - 20 (środa)